Elektronický Gua Sha Premium a všetko čo o ňom potrebujete vedieť

Veľmi radi vám predstavujeme nový prírastok do našej (a vašej) rodiny kozmetických pomocníkov. Z názvu sa možno pýtate čo je to Gua Sha alebo čo to s tým má spoločné. Gua Sha je stará čínska metóda, ktorej vznik siaha tisíce rokov do histórie a v čínskom jazyku doslova znamená “zoškrabať chorobu”. Pri tejto metóde sa používa tvarovaný nástroj na masáž tela a tváre. Pokiaľ ste o tejto metóde nepočuli alebo by ste chceli vedieť viacej o jej prínosoch pre vašu pleť, prejdite sem: https://www.goldandbeauty.sk/co-je-to-gua-sha/

Čo sa stane keď sa spojí starodávna tradícia s novou technológiou?

Tak ako pri klasickom Gua Sha ani pri Gua Sha Premium sa neodporúča masáž na suchú pokožku. Preto sa tieto nástroje používajú spolu s ďalšími kozmetickými produktami. Akými? No akými chcete :). Kľudne používajte svoje obľúbené krémy či olejčeky a kľudne si vyberte aj z našej ponuky produktov, ktoré sú pre tento typ masáže ideálne. Rozdiel pri používaní Gua Sha Premium je v jej vysoko vibračnej zvukovej technológii, vďaka ktorej sa tieto produkty oveľa lepšie vstrebávajú do pokožky a zároveň sa vstrebávajú hlbšie ako pri klasickej masáži. Táto vibračná technológia ešte lepšie podporuje krvný obeh, čistenie lymfatických ciest a vyhladenie pokožky ako klasický Gua Sha. Prístroj má okrem vibračnej technológie aj 3 funkcie a akupresúrny bod. Poďme si tieto veci predstaviť:

Funkcia 1. – Lifting – vysokofrekvenčné vibrácie : Pri masáži sa spevňuje pokožka, vibrácie sa dostanú do hlbších vrstiev a pomáhajú spevňovať pleť , vyrovnávajú sa jemné linky a vrásky.

Funkcia 2. Nutričná – zahrievajúca: Po spustení programu č. 2 sa hrana prístroja zahrieva na 45 C, čo je teplota, pri ktorej pokožka príjma výživné látky z kozmetických prípravkov . Pleť sa uvoľní a pripraví sa krok 3.

Funkcia 3. Zahrievanie na 45 C + mikro- prúd: podporuje krvný obeh pokožky, Teplo v kombinácii s masážou vpraví do hĺbky účinné látky , zároveň napína pleť . Zdravý tok lymfy zmierňuje opuchy a prispieva k celkovému sviežemu vzhľadu.

Akupresúrny bod: Pomáha zbaviť sa ranných opuchov v okolí očí . Naneste svoj očný krém , zapnite prístroj na funkciu – Lifting a jemne si pritláčajte v očnom kútiku, následne premasírujte krúživým pohybom celé očné okolie.

Gua sha môže byť použité nielen na masáž tváre, krku a dekoltu, ale aj urýchlenie hojivého účinku pri bolestiach chrbta,
ramien či nôh. Použite program č. 3 ,aplikujte liečivú masť a prechádzajte pomalým pohybom 4 – 5 min. po bolestivom
mieste.

Pokiaľ sme vás presvedčili kliknite na tento odkaz a spolu so zariadením dostanete aj malú vzorku nášho 24 karátového zlatého oleja 🙂 https://www.goldandbeauty.sk/product/gua-sha-premium/

Ako často používať? Ideálne je 3 – 6 x do týždňa. Jeden deň je dobré pleť nechať odpočinúť

Najideálnejšie produkty na používanie:

  • Vitamínové séra – (vitamíny C a E, Retinol, kyselina hyalurónová), alebo vaše obľúbené sérum + vrstva výživného krému, príp. pleťového oleja. 
  • Liftingový pleťový olej so zlatom Gold & Beauty – Kombinácia pleťových olejov, vitamínu E , extraktu z čokolády a 24 kt. zlata. 
  • Peptidy Gold & Beauty – dávka nakombinovaných pleťových vitamínov a peptidov v krémovej forme. Kombinácie séra + krému v jednom.

NEPOUŽÍVAJTE GUA SHA PREMIUM NA SUCHÚ POKOŽKU!!!

Gua Sha Premium si môžete objednať 

Pre správnu masáž a čistenie lymfatických ciest, dodržujte smer masáže podľa obrázka: 

POPIS ZARIADENIA
Návod na použitie (pre lepšie zobrazenie na PC, kliknite na tlačidlo pre zobrazenie na celú obrazovku)
https://youtube.com/shorts/YbnYvHLBixE?feature=share
X